Om Adapta

Adapta Fastigheter är ett växande bolag med fokus på utveckling av kommersiella fastigheter. Vår idé är att skapa attraktiva handelsplatser från grunden.

Våra medarbetare har stor erfarenhet från både handelsplatser, köpcentrum och kommersiella projekt.

Med gedigen kunskap om konsumentbeteende och aktiv förvaltning vet vi också vad som krävs för att få en handelsplats attraktiv, hur man får nöjda besökare som återkommer.

Som specialister är vi också väl bekanta med vad handelns aktörer behöver för att nå framgång och en lönsam verksamhet över tid.

Därför är vår förvaltning alltid lokal och vårt ägande alltid långsiktigt i alla de projekt vi går in i.

Kontakta oss

Per Törnqvist

Per Thörnqvist
VD
+46 765-55 83 61
per@adaptafast.se

Håkan Olsson

Håkan Olsson
Uthyrningschef
+46 705-28 97 60
hakan@adaptafast.se

adapta-img-small-15

Sara Smith
Ekonomiansvarig
+46 703-46 16 60
sara@adaptafast.se

Jesper Lindö
Förvaltare 
+46 706-18 65 08
jesper@adaptafast.se

adapta-img-small-16

Maria Grindberg Aurell
Projektchef 
+46 705-37 27 11
maria@adaptafast.se

Ann-Sofie Molander

Ann-Sofie Molander
Projektchef
+46 708-44 47 13
ann-sofie@adaptafast.se

Erik Fischer

Erik Fischer
Marknad
+46 702-20 23 10
erik@adaptafast.se

Centrumledning Kongahälla Center

Albert Aguilar
Centrumchef
+46 739 44 42 01
albert@adaptafast.se

Sabina Oikarinen
Marknadsansvarig
+46 70-070 71 12
sabina@adaptafast.se

Eva Åberg
Marknadskoordinator
+46 707 32 65 30
eva@adaptafast.se

Richard Ehrnbring
Driftsansvarig
+46 730 71 32 35
richard@adaptafast.se

Besök och postadress

Adapta Fastigheter AB

Kvarnbergsgatan 2
411 05 Göteborg

För vägbeskrivning klicka här

Välkommen!

© Copyright - Adapta Fastigheter AB